Перша науково-технічна конференція на тему: «ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд»

Прес-реліз

 

7 листопада 2018 року у рамках Міжнародної спеціалізованої виставки ELECTRO INSTALL-2018     відбудеться     Перша     науково-технічна     конференція     на     тему:

«ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА. Стандартизація. Оцінка відповідності. Ринковий нагляд» за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Мінекономрозвитку України, Міненерговугілля України, Мінрегіону України, Національного органу стандартизації України, ДСНС України.

Захід організовують: громадська спілка «Рада технічних комітетів стандартизації України» та асоціація «Укрелектрокабель» з метою обговорення шляхів забезпечення безпеки людей та об’єктів, а також визначення заходів щодо протидії застосуванню фальсифікату та неякісної електротехнічної продукції.

У Першій конференції візьмуть участь високопосадові особи органів влади, кращі фахівці електротехнічної галузі, представники підприємств та асоціацій, науковці тощо.

Під час заходу розглядатиметься низка питань, зокрема:

 • Технічні регламенти та оцінка відповідності. Сучасний стан та перспективи.
 • Національна стандартизація. Сучасний стан та перспективи розвитку.
 • Проблемні питання ринкового нагляду та шляхи їхнього вирішення.
 • Огляд вимог до продукції, що постачається.
 • Врахування нецінових критеріїв у публічних закупівлях як рішення питань безпеки та якості товарів, що закуповуються державою.
 • Характеристика вимог  щодо  пожежної  безпеки  ізольованих  проводів  і  кабелів нової редакції проекту ДСТУ 4809.
 • Порівняльний аналіз    національних    і    європейських    методів        випробування електричних кабельних ліній та проходок на вогнестійкість.

 

 • Європейські вимоги   щодо    пожежної         небезпеки         кабелів,    призначених          для використання на об’єктах електроенергетики.
 • Закони та реальність у технічному регулюванні й ринковому нагляді. Пропозиції щодо виправлення ситуації.

Конференцію ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА розпочинатимуть:

 1. Голова Громадської спілки «Рада технічних комітетів стандартизації України», начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту ВІТАЛІЙ КРОПИВНИЦЬКИЙ.
 2. Голова Підкомітету з питань підприємництва та технічного регулювання, Комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України, народний депутат України ГЕННАДІЙ КРИВОШЕЯ.
 3. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України МАКСИМ НЕФЬОДОВ.
 4. Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ.
 5. Директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України ОЛЕГ КОРІКОВ.

До участі у конференції запрошуються: представники енергетичної та промислової галузі, експерти у сфері електротехнічної продукції, виробники та постачальники електротехніки, науковці, ЗМІ, а також усі зацікавлені особи. ЗАХІД – БЕЗКОШТОВНИЙ.

Час проведення: з 11:00 до 17:10.

Конференція ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА відбудеться 7 листопада у місті Києві в Міжнародному виставковому центрі, павільйон 1, вхід С, конференц-зала № 2 за адресою: Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти організаторів: Василь Григорович Бевз, віце-президент, виконавчий директор Асоціації «Укрелектрокабель», тел.: 050-358-04-13.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*