Новини «Технічного комітету №167»:

Програма робіт з національної стандартизації на 2019 рік від ТК 167 доповнена такими проектами НД, що стосуються ПВХ-мембран для плавальних басейнів: EN 15836 в 2х частинах. Пластмаси. Пластифіковані мембрани з PVC-P для плавальних басейнів. Гомогенні та підсилені мембрани товщиною 0,75мм та 1,5мм відповідно.   Розроблення та фінансування згідно Договору №01/190219 забезпечує @PG.pool
Цей європейський стандарт визначає візуальні, розмірні, механічні та довговічні характеристики армованих мембран, виготовлених з пластифікованих (полівінілхлоридів) (ПВХ-П) аркушів, зібраних разом з поліефірним армуванням, номінальна товщина яких більше або дорівнює 1,5 мм та  гомогенних мембран номінальною товщиною більше або дорівнює 0,75 мм, призначених для використання для сприяння герметичності наземних плавальних басейнів, реалізованих на місці. Вона також визначає характеристики складу ПВХ-П, що використовуються для виготовлення мембран.

Це стосується, зокрема, армованих мембран, призначених для використання в басейнах, де температура води менше або дорівнює 32 ° C, а до гомогенних мембран, призначених для використання в басейнах, де температура води менше або дорівнює 28 ° C.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*